Čertova krabička

Aortální chlopněDomů

Podobné téma:
Aortální chlopně
sklerotické změny na aortálním..
Externí:
výmněna aortalní chlopně
co je pravostranný aortální ob..
co je kombinovaná aortální vada
pravostranný aortální oblouk
perkutánní výměna chlopně bez ..
operace chlopně vfn
aortální oblouk
způsoby operace aortální chlopně
mechanická protéza aortální ch..
ochrany mozku na aortálním obl..

S-Rank: 1/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:
karel vágner mladší životopis
ski mendl stupava ziva kamera
jatka český brod ceník
kresby a verše do památníku
altisport prodejny
Finsko země tisíce jezer
tonak nový jičín výkup a cena králičí..
juliet anna veith
Jigidi jigsaw puzzle zdarma hrát
tepelné čerpadlo rodinný dům schlieger
alžběta stanková nahá
Morčatárna
životopis
fn plzeň kostní denzitometrie
plnění bombiček do sodastreamu ostrav..
básnička k odchodu do důchodu
ovocný světozor praha 6 řepy
padesát odstínů šedi online cz dabing
přání k odchodu na mateřskou dovolenou
hračkářství dráčik ostrava futurum

Pro inspiraci:
přísloví o penězích
obložkové zárubně na kovovou záruben
obloukové překlady
těsto na jablečný štrůdl z hery
hrdinové nové fronty nová drákulomania
daniela plušková
e cigarety
vizážistka linda valsami kontakt
vodopady na stribrnem potoce
posledni slovo ktere rekla diana kobza..
byliny prodej prostějov
kdy chodí vyúčtování za elektřinu bohe..
vymyšlené pohádky o králi
youtube písničky zdarma spiritual kvin..
krajková nevyztužená podprsenka
podstatné jméno podle vzoru moře od pí..
herzogenaurach factory outlet
město chrast u chrudimě
recepty dršťková polévka z hlívy ústři..
nitroocni cocky a zbytkova vada

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Aortální vady | Kardiochirurgická klinika
Aortální stenóza (zúžení aortální chlopně) zatěžuje levou srdeční komoru tím, že při každém srdečním stahu je krev z levé komory vypuzována přes překážku, kterou tvoří zúžená (stenotická) aortální chlopeň.Aortální stenóza (zúžení aortální chlopně) zatěžuje levou srdeční komoru tím, že při každém srdečním stahu je krev z levé komory vypuzována přes překážku, kterou tvoří zúžená (stenotická) aortální chlopeň.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

fnhk.cz/kch/chlopenni-vady/aortalni-vady

Aortální regurgitace | Kardiologická revue – Interní …
Aortální regurgitace může být výsledkem abnormality chlopňových cípů, aortálního prstence nebo aortálního kořene. Patologické procesy postihující cípy jsou infekční endokarditida u bikuspidální nebo trikuspidální aortální chlopně.Aortální regurgitace může být výsledkem abnormality chlopňových cípů, aortálního prstence nebo aortálního kořene. Patologické procesy postihující cípy jsou infekční endokarditida u bikuspidální nebo trikuspidální aortální chlopně.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

kardiologickarevue.cz/kardiologicka-revue-cla ..

Aortální stenóza – Wikipedie
Aortální stenóza (AS), jinak též stenóza aortální chlopně (zúžení aortální chlopně), je srdeční vada, při které dochází ke zúžení aortální chlopně a tím pádem vzniku překážky při odvodu krve z levé srdeční komory.Aortální stenóza (AS), jinak též stenóza aortální chlopně (zúžení aortální chlopně), je srdeční vada, při které dochází ke zúžení aortální chlopně a tím pádem vzniku překážky při odvodu krve z levé srdeční komory.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Aort%C3%A1ln%C3%AD_sten ..

Aortální stenóza (zúžení aortální chlopně) | IKEM
Aortální chlopeň uzavírá výtok z levé srdeční komory do aorty (tepna, která odvádí krev ze srdce). Působí zde jako ventil, který usměrňuje tok krve jedním směrem (ze srdce do těla, do velkého oběhu).Aortální chlopeň uzavírá výtok z levé srdeční komory do aorty (tepna, která odvádí krev ze srdce). Působí zde jako ventil, který usměrňuje tok krve jedním směrem (ze srdce do těla, do velkého oběhu).
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ikem.cz/cs/aortalni-stenoza-zuzeni-aortalni-c ..

Aortální stenóza – WikiSkripta
Internetové studijní materiály pro studenty českých a slovenských lékařských fakult.Internetové studijní materiály pro studenty českých a slovenských lékařských fakult.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

wikiskripta.eu/w/Aort%C3%A1ln%C3%AD_sten%C3%B3za

Aortální stenóza - UzdravSe.cz
Aortální stenóza je zúžení aortální chlopně, které zabraňuje plnému otevření chlopně ve chvíli, kdy má být ze srdce do tělního oběhu vypuzena krev. To znamená, že se do aorty, hlavní cévy, která rozvádí okysličenou krev ze srdce do tělního ...Aortální stenóza je zúžení aortální chlopně, které zabraňuje plnému otevření chlopně ve chvíli, kdy má být ze srdce do tělního oběhu vypuzena krev. To znamená, že se do aorty, hlavní cévy, která rozvádí okysličenou krev ze srdce do tělního ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

uzdravse.cz/diagnoza/aortalni-stenoza

Onemocnění aortální chlopně | Nemocnice České Budějovice …
Nemocnice České Budějovice, a. s., je největším zdravotnickým zařízením v Jihočeském kraji a zároveň jedním z největších zdravotnických zařízení v ČR.Nemocnice České Budějovice, a. s., je největším zdravotnickým zařízením v Jihočeském kraji a zároveň jedním z největších zdravotnických zařízení v ČR.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

nemcb.cz/oddeleni/kardiochirurgicke-oddeleni/ ..

Aortální a pulmonální stenóza u dětí » Medixa.org
Aortální a pulmonální stenóza u dětí znamená zúžení srdeční chlopně nebo aorty v blízkosti chlopně. Lehká aortální a pulmonální stenóza nemusí u dětí vyvolat žádné příznaky nebo se příznaky objeví později.Aortální a pulmonální stenóza u dětí znamená zúžení srdeční chlopně nebo aorty v blízkosti chlopně. Lehká aortální a pulmonální stenóza nemusí u dětí vyvolat žádné příznaky nebo se příznaky objeví později.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.medixa.org/deti/aortalni-a-pulmonalni-sten ..

Plastika aortální chlopně — Srdečně-cévní systém …
Plastika srdečních chlopní, které jsou umístěny mezi síněmi a komorami, představuje již zaběhnutou metodu. Ve stínu této léčby dlouho stálo obdobné řešení chlopní aortálních. V posledních letech se však ukazuje, že i v tomto případě jsou ...Plastika srdečních chlopní, které jsou umístěny mezi síněmi a komorami, představuje již zaběhnutou metodu. Ve stínu této léčby dlouho stálo obdobné řešení chlopní aortálních. V posledních letech se však ukazuje, že i v tomto případě jsou ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ceskatelevize.cz/porady/1095946610-diagnoza/s ..

Aortální stenóza | proLékaře.cz
Aortální výtokový trakt v případě subvalvulární aortální stenózy. Membrána spojuje přední cíp mitrální chlopně s mezikomorovou přepážkou pod aortální chlopní. Obr. 8. Aortální výtokový trakt v případě subvalvulární aortální stenózy.Aortální výtokový trakt v případě subvalvulární aortální stenózy. Membrána spojuje přední cíp mitrální chlopně s mezikomorovou přepážkou pod aortální chlopní. Obr. 8. Aortální výtokový trakt v případě subvalvulární aortální stenózy.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

prolekare.cz/casopisy/kardiologicka-revue/200 ..


Šetrná výměna aortálních chlopní | Zdraví-INFO
Stenóza aortální chlopně je nejčastější chlopenní vadou ve vyšším věku. Každý osmý jedinec starší 75 let trpí minimálně její středně závažnou formou.Stenóza aortální chlopně je nejčastější chlopenní vadou ve vyšším věku. Každý osmý jedinec starší 75 let trpí minimálně její středně závažnou formou.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zdravi-info.cz/2015/02/setrna-vymena-aortalni ..

Aortální intervence | ARID s.r.o.
Hlavní stránka aortálních intervencíHlavní stránka aortálních intervencí
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

arid.cz/aortalni-intervence

Aortální stenóza - Diskuse - eMimino.cz
Aortální stenóza už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.Aortální stenóza už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

emimino.cz/diskuse/aortalni-stenoza-73063

Aortální nedomykavost - Jan Vojáček, Pavel Žáček od 644 …
Aortální nedomykavost patří mezi základní srdeční chlopenní vady a je úzce spjata s výskytem dilatačního postižení vzestupné aorty. Teprve v posledních letech je tradiční chirurgická léčba náhradou chlopně obohacena o systematicky budovanou ...Aortální nedomykavost patří mezi základní srdeční chlopenní vady a je úzce spjata s výskytem dilatačního postižení vzestupné aorty. Teprve v posledních letech je tradiční chirurgická léčba náhradou chlopně obohacena o systematicky budovanou ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zbozi.cz/vyrobek/aortalni-nedomykavost-jan-vo ..

Katetrizační náhrada aortální chlopně - II. interní …
Valvuloplastika aortální chlopně (ošetření aortální chlopně jejím roztažením) je určena nemocným s dušností, bolestmi na hrudi nebo synkopami (náhlými ztrátami vědomí), které jsou způsobeny závažným zúžením (stenozou) aortální chlopně ...Valvuloplastika aortální chlopně (ošetření aortální chlopně jejím roztažením) je určena nemocným s dušností, bolestmi na hrudi nebo synkopami (náhlými ztrátami vědomí), které jsou způsobeny závažným zúžením (stenozou) aortální chlopně ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

int2.lf1.cuni.cz/katetrizacni-nahrada-aortaln ..

Aortální insuficience | KlinikaZdraví.cz
Popis: Aortální insuficience - nedomykavost chlopně - je onemocnění srdce, při kterém cípy aortální chlopně nedovírají dostatečně těsně a propouští tak krev z aorty opačným směrem zpět do srdce.Popis: Aortální insuficience - nedomykavost chlopně - je onemocnění srdce, při kterém cípy aortální chlopně nedovírají dostatečně těsně a propouští tak krev z aorty opačným směrem zpět do srdce.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

klinikazdravi.cz/Nemoci/Aortalni-insuficience ..

Aortální stenóza (AS) – Srdíčkáři
Aortální chlopeň uzavírá výtok z levé srdeční komory do aorty. Působí zde jako ventil, který usměrňuje tok krve jedním směrem (ze srdce do těla, do velkého oběhu). Aortální stenózaznamená postižení chlopně vedoucí k jejímu zúžení, což vede ...Aortální chlopeň uzavírá výtok z levé srdeční komory do aorty. Působí zde jako ventil, který usměrňuje tok krve jedním směrem (ze srdce do těla, do velkého oběhu). Aortální stenózaznamená postižení chlopně vedoucí k jejímu zúžení, což vede ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

srdickari.cz/2017/02/22/aortalni-stenoza

Aortální stenóza « Kardiologie Brandýs
Zúžení aortální chlopně vede k tlakovému přetížení levé komory srdeční. Pokud je stenóza neléčena (operativní náhrada chlopně), vede k srdečnímu selhání (viz srdeční insuficience).…Zúžení aortální chlopně vede k tlakovému přetížení levé komory srdeční. Pokud je stenóza neléčena (operativní náhrada chlopně), vede k srdečnímu selhání (viz srdeční insuficience).…
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

kardiologiebrandys.cz/aortalni-stenoza

Aortální nedomykavost
Aortální nedomykavostAortální nedomykavost
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

sevt.cz/produkt/aortalni-nedomykavost-knw0270 ..

Počet záznamů:19

Aortální chlopně
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2019
cache: 0033:12:33