Čertova krabička

porod, omotaná pupečníková šňůra okolo krkuDomů

Podobné téma:
eva sokolova francouzská modelka
porod, omotaná pupečníková šňů..
porodníci fifejdy
porodnice náchod galerie novor..
výpočet termínu porodu
jak vyvolat porod diskuze
jak poznat předčasný porod
Externí:
plzeň bolevec sokolovna prodej..
vyrážka okolo pusy jako krupič..
okolo hradce v malé zahrádce
porodnice mělník
Krajková u Sokolova
elektrokolo apache dámské
porodnice třetí říše
co sebou do porodnice
tj sokolo chvojenec
co potřebuju do porodnice

S-Rank: 1/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:
alžběta stanková nahá
Finsko země tisíce jezer
kresby a verše do památníku
Jigidi jigsaw puzzle zdarma hrát
jatka český brod ceník
karel vágner mladší životopis
přání k odchodu na mateřskou dovolenou
Šamotové desky
tepelné čerpadlo rodinný dům schlieger
juliet anna veith
tonak nový jičín výkup a cena králičí..
padesát odstínů šedi online cz dabing
kliman peřiny
básnička k odchodu do důchodu
hračkářství dráčik ostrava futurum
fn plzeň kostní denzitometrie
ski mendl stupava ziva kamera
Dvejn Johnson
plnění bombiček do sodastreamu ostrav..
za okny tiše se vločky snáší píseň - ..
altisport prodejny
alfonz kotvan a marián kotvan,životopis
mp3 zvuky čert

Pro inspiraci:
choroby švestek
čerstve zeleninové štávy recepty
je potreba kupovat vstupenky do tropic..
uzavřený kruh danielle steel
princezna ze mlejna herci
v kanadě mi nejvíc chybí práce
pečené vepřové koleno na pivu
Mexické pončo
výpočet výšky v trojúhelníku
sjezdovka říčky prosinec 2018
dětské hokejové helmy s mřížkou
psané zajímavosti o pravěku
štěrbinový odvodňovací žlab Betonový
Ostrůvkové digestoře
geodézie mapy k nahlédnutí zlin
okresní soud praha-východ
Alkohol
vánoční a novoroční přání sms
bezpecnostni agentury v praze volna mi..

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Porod – Maminka.cz
Těhotenství týden po týdnu. Přečtěte si důležité a zajímavé informace o porodu. Klikněte sem!Těhotenství týden po týdnu. Přečtěte si důležité a zajímavé informace o porodu. Klikněte sem!
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

maminka.cz/porod

Porod | Baby On Line
 Předporodní příprava krok za krokem, tatínek u porodu, kdy jít do porodnice, jak vypadá příjem v porodnici, co všechno s Vámi u porodu bude konzultováno. Epidurální analgezie u porodu, porod do vody, císařský řez a další. Předporodní příprava krok za krokem, tatínek u porodu, kdy jít do porodnice, jak vypadá příjem v porodnici, co všechno s Vámi u porodu bude konzultováno. Epidurální analgezie u porodu, porod do vody, císařský řez a další.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

babyonline.cz/porod

Kompletní průvodce porodu od A do Z - eMimino.cz
Kompletní průvodce porodu od A do Z. Těhotenství je doba od oplodnění do porodu. Běžně trvá 38 až 42 týdnů. Těhotenství končí porodem buď dojde na přirozený porod nebo na císařský řez.Kompletní průvodce porodu od A do Z. Těhotenství je doba od oplodnění do porodu. Běžně trvá 38 až 42 týdnů. Těhotenství končí porodem buď dojde na přirozený porod nebo na císařský řez.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

emimino.cz/encyklopedie/porod

Porod - Babyweb.cz
Co si s sebou vzít do porodnice. Kdy jet do porodnice. Proč rodit přirozeně. Epidurál – ano či ne. Jak připravit porodní plán. Otec u porodu, více…Co si s sebou vzít do porodnice. Kdy jet do porodnice. Proč rodit přirozeně. Epidurál – ano či ne. Jak připravit porodní plán. Otec u porodu, více…
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

babyweb.cz/porod-29

Porod - vše o porodu
Řadíte se mezi těhulky? Nabízíme vám přehled všeho, co byste měla vědět o porodu.Řadíte se mezi těhulky? Nabízíme vám přehled všeho, co byste měla vědět o porodu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

naseporodnice.cz/porod-vse-o-porodu.php

Pochva po porodu | uLékaře.cz
Připojte se do komunity uLékaře.cz a získejte přístup k historii všech svých dotazů a odpovědí. Již máte účet? Přihlaste se zdePřipojte se do komunity uLékaře.cz a získejte přístup k historii všech svých dotazů a odpovědí. Již máte účet? Přihlaste se zde
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ulekare.cz/nemoci-vysetreni/pochva-po-porodu

Přirozený porod
Přirozený, aktivní porod volí ženy, které si věří a které strach z bolesti dokážou překonat. Obecně mívají aktivní přístup k péči o své vlastní zdraví a odmítají roli oddaných a odevzdaných pacientek.Přirozený, aktivní porod volí ženy, které si věří a které strach z bolesti dokážou překonat. Obecně mívají aktivní přístup k péči o své vlastní zdraví a odmítají roli oddaných a odevzdaných pacientek.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pdcap.cz/Texty/Versus/AktivniPorod.html

Vaginální porod
Ideálně po 40 týdnech těhotenství přijde porod. Při porodu musíte ze svého těla vytlačit miminko (nebo dokonce miminka), placentu9 zkušeností a plodové obaly. Placenta během těhotenství zajišťuje dítěti nejen přísun kyslíku ale i živin a ...Ideálně po 40 týdnech těhotenství přijde porod. Při porodu musíte ze svého těla vytlačit miminko (nebo dokonce miminka), placentu9 zkušeností a plodové obaly. Placenta během těhotenství zajišťuje dítěti nejen přísun kyslíku ale i živin a ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

modrykonik.cz/rodim/vaginalni-porod

Porod | Maminkám.cz
Chvíle, ke které směřujete celé těhotenství, se blíží. Přečtěte si o známkách blížícího se porodu, o tom, kdy jet do porodnice, jak probíhá přirozený porod a jak porod císařským řezem.Chvíle, ke které směřujete celé těhotenství, se blíží. Přečtěte si o známkách blížícího se porodu, o tom, kdy jet do porodnice, jak probíhá přirozený porod a jak porod císařským řezem.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

maminkam.cz/porod

Porod - Zdravě.cz
Porodem končí probíhající doba těhotenství, která obvykle trvá 38 až 42 týdnů. Pokud porod nastane dříve než ve 38. týdnu, hovoří se o porodu předčasném a o dítěti jako o nedonošeném.Porodem končí probíhající doba těhotenství, která obvykle trvá 38 až 42 týdnů. Pokud porod nastane dříve než ve 38. týdnu, hovoří se o porodu předčasném a o dítěti jako o nedonošeném.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

porod.zdrave.cz


Porod na videu - Chytrá žena
Mnoho rodiček i nastávajících tatínků chce vidět porod na videu, aby takzvaně viděli, do čeho jdou. Před shlédnutím videa si přečtěte několik řádků na úvod a zvažte i možné následky.Mnoho rodiček i nastávajících tatínků chce vidět porod na videu, aby takzvaně viděli, do čeho jdou. Před shlédnutím videa si přečtěte několik řádků na úvod a zvažte i možné následky.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

chytrazena.cz/porod-na-videu-1033.html

Porod a šestinedělí | Těhotenství.cz
Porod-hlavní kategorie. Články o porodu,druhy porodů,příprava k porodu,jaký porod vybrat,jak začíná porod,doby porodní.Porod-hlavní kategorie. Články o porodu,druhy porodů,příprava k porodu,jaký porod vybrat,jak začíná porod,doby porodní.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

tehotenstvi.cz/porod

Porod – Wikipedie
Porod je proces, kterým se z plodu stává samostatný jedinec. Je úspěšným ukončením těhotenství (u lidí) či březosti (u zvířat). U placentálních savců opouští plod dělohu matky a jsou přerušena spojení mezi mládětem a placentou (pupeční ...Porod je proces, kterým se z plodu stává samostatný jedinec. Je úspěšným ukončením těhotenství (u lidí) či březosti (u zvířat). U placentálních savců opouští plod dělohu matky a jsou přerušena spojení mezi mládětem a placentou (pupeční ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Porod

Porod - Ordinace.cz
Ordinace.cz - Porod.Ordinace.cz - Porod.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ordinace.cz/rubrika/porod

Nesplněný sen o porodu doma
Když jsem v roce 1993 rodila poprvé, netušila jsem, že si to ještě třikrát zopakuji.Když jsem v roce 1993 rodila poprvé, netušila jsem, že si to ještě třikrát zopakuji.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

rodina.cz/clanek9523.htm

Příprava na porod - Aniball
Porod patří mezi ty nejdůležitější zážitky v životě ženy. Je zážitkem jedinečným, neopakovatelným, mnohdy je ale velmi náročný a přináší s sebou i bolest. Avšak, nemusí být takový vždy.Porod patří mezi ty nejdůležitější zážitky v životě ženy. Je zážitkem jedinečným, neopakovatelným, mnohdy je ale velmi náročný a přináší s sebou i bolest. Avšak, nemusí být takový vždy.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

aniball.cz/aniball/priprava-na-porod

Můj porod - YouTube
Těhotenství týden po týdnu, čtěte články a příspěvky od doktorů, dlouholetých maminek i párů, kteří na miminko stále čekají. Na webu se dozvíte o různých způsobech oplodnění, průběhu těhotenství i o samotném porodu.Těhotenství týden po týdnu, čtěte články a příspěvky od doktorů, dlouholetých maminek i párů, kteří na miminko stále čekají. Na webu se dozvíte o různých způsobech oplodnění, průběhu těhotenství i o samotném porodu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

youtube.com/watch?v=kA2PvvQyH5s

porod Archivy - Rodiče
Vypočítaný termín porodu právě minul a nezbývá než čekat, kdy se miminko konečně ohlásí. Jenže – jak dlouho se má čekat? Sedm dní? Deset? Čtrnáct? V západních zemích, podobně jako i u nás, vládne trend netrpělivosti.Vypočítaný termín porodu právě minul a nezbývá než čekat, kdy se miminko konečně ohlásí. Jenže – jak dlouho se má čekat? Sedm dní? Deset? Čtrnáct? V západních zemích, podobně jako i u nás, vládne trend netrpělivosti.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

rodice.com/tag/porod

Olej po porodu Nobilis 20ml
Olej po porodu Nobilis 20mlOlej po porodu Nobilis 20ml
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

alpik.cz/nobilis-auriel-mas-olej-v-sestinedel ..

Počet záznamů:19

porod, omotaná pupečníková šňůra okolo krku
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2019
cache: 0005:31:36